Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349550767 | aktuálnost: 1. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s poskytovateli zdravotních služeb, zpracování vyúčtování a výpočet regulačních omezení, řešení odvolání poskytovatelů k vyúčtování a reg. omezením, zpracování finančních rozborů za účelem rozhodování o nasmlouvání zdravotních služeb, příprava a kontrola ekonomických údajů vkládaných do úhradových dodatků a sestav pro poskytovatele zdr.služeb, zpracování analýzy nákladů na poskytnutou zdravotní péči, podílení se novými nápady na dobrém fungování oddělení
POŽADAVKY: vzdělání VŠ - s výhodou praxe na obdobné pozici, pozitivní vztah k administrativě, příjemné vystupování, asertivita, samostatnost, analytické myšlení, výborná znalost MS Office, aktivní řidič (sk.B)
NABÍZÍME: možnost pracovat pro lídra na trhu v oblasti zdrav. pojištění, motivační finanční ohodnocení v závislosti na výkonu, PP na dobu určitou s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další výhody
Pozice vhodná i pro osoby se zdravotním postižením.
Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o tuto prac. pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás, nejpozději do 14.9.2016 na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail