Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Údržbář pro automatizovaný provoz, olomoucko

referenční číslo: 10665 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte zkušenosti se servisem strojového parku po stránce elektrotechnické i mechanické? Hledáte spíše čistější typ výrob plné nejmodernějších, komplikovanějších automatizovaných linek a dalších zařízení?

Pak jste přesně tím odborníkem, kterého hledáme Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se tak o místo údržbáře ve výrobě mezinárodní firmy.

ÚDRŽBÁŘ pro AUTOMATIZOVANÝ PROVOZ (až 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za stav strojních zařízení, preventivní údržba elektrotechnická i zámečnická
  • Oprava závad automatizovaných linek (PLC Siemens aj.)
  • Instalace nových zařízení a organizace preventivní údržby
  • Nastavování parametrů na linkách při každé sérii produktů
  • Dodržování postupů v souladu se zásadami bezpečnosti práce a pracovní hygieny

Požadujeme:

  • Minimálně 1 rok zkušeností s údržbou strojů v rámci výrobního závodu
  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Anglický jazyk je velkou výhodou
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 výhodou, není nutné
  • Technické myšlení a samostatnost při řešení závad

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se společnosti
  • Nejmodernější automatizované linky, čistý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo v podniku (velký výběr a nízké ceny)
  • Bonusy za nulovou absenci 1000 Kč měsíčně
  • Lokalita: okres Olomouc
  • Nástup možný ihned

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha