Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zástupce mistra

referenční číslo: 9145 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Chtěli byste být součástí mezinárodího projektu a účastnit se nastavování procesů výroby? Máte zkušenosti s vedením týmu v technicky zaměřené výrobě a chtěli byste se v tomto směru dále rozvíjet? Orientujete se v technické dokumentaci? Chtěli byste pracovat na pozici ZÁSTUPCE MISTRA v Plzni?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

ZÁSTUPCE MISTRA

Náplň práce

  • koordinace a vedení týmu operátorů
  • dohled nad dodržováním procesů a spolupráce při jejich vytváření
  • práce s denním výrobním plánem
  • reporting výroby a neshod
  • řešení technických problémů, optmalizace procesů
  • práce s principy štíhlé výroby (KANBAN, 5S)
  • zodpovědnost za včasné dodání a kvalitu zakázek
  • plánování veškerých kapacit a vytížení v závislosti na projektech
  • řešení denní administrativy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením podřízených ve výrobě a praxi na obdobné pozici
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • znalost angličtiny výhodou
  • schopnost spolupracovat napříč společností
  • přirozenou autoritu, organizační schopnosti, dynamickou osobnost, pozitivní přístup

Nabízíme:

  • práci ve stabilní rozvíjející se společnosti
  • možnost rozvoje a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusového systému
  • 5 týdnu dovolené
  • cafeterie a obědy v jídelně zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu: Plzeň

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha