Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost UNIPETROL RPA, s.r.o. patřící do skupiny Unipetrol hledá vhodné uchazeče na pozici Inženýr údržby (technický úsek)

Inženýr údržby výrobního týmu

referenční číslo: 4CF15B56 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Náplň práce:
• Koordinuje odstavování a najíždění provozních jednotek na výrobní oblasti z pohledu údržby. Připomínkuje měsíční/týdenní plán údržby tak, aby tento plán neohrozil stabilitu výroby a integritu jednotek.
• Zodpovídá za dostupnost, spolehlivost a integritu zařízení z pohledu údržby, je zodpovědný za aplikaci nastavených údržbářských strategií resp. programů preventivní a proaktivní údržby, tyto programy oponuje a iniciuje jejich změny. Monitoruje kompletnost a kvalitu rozpisů prací (zakázek) údržby, včetně potřebných služeb a materiálů.
• Je zodpovědný za realizaci aktivit všech disciplín údržby v souladu se schváleným integrovaným harmonogramem (včetně technologických změn a malých investičních projektů).
• Monitoruje kompletnost všech klíčových údržbářských dat a dokumentace a iniciuje akce vedoucí ke zlepšování.
• Z pohledu údržby připomínkuje technologické změny a iniciační fáze investičních projektů. Navrhuje investiční projekty a technologické změny na výrobní oblasti, účastní se jejich přípravy a implementace dle své technické autority.
• Schvaluje práce údržby (zakázky) dle své finanční autority. Je zodpovědný za řízení rozpočtu údržby ve výrobní oblasti. Podílí se na přípravě dat strategického a business plánu nákladů údržby. Přispívá k přípravě rozpočtu pro fixní náklady údržby ve výrobní oblasti.
• Komunikuje s pracovníky údržby a inženýringu, aby zajistil správnou realizaci požadavků provozního týmu.

Požadujeme:

Požadujeme:
• VŠ a min. 3 roky praxe nebo SŠ a min. 5 let praxe a vzdělání chemického či strojně - technického zaměření
• Uživatelská znalost PC, MS Office (Excel, Word, Power Point), SAP, Outlook
• Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
• Týmová spolupráce
• Znalost strojů a chemického technologického zařízení
• Komunikativní znalost angličtiny
• ŘP skupiny „B“

Nabízíme:

Zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
• Možnost osobního a profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Balíček zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: servisní technik

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha