Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní – vhodné pro absolventy

referenční číslo: 4CDEF4F6 | aktuálnost: 27.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zajišťující kompletní správu nemovitostí, vedení administrativy a privatizaci objektů, hledáme kandidáta na pozici Účetní – vhodné pro absolventy

Pracovní náplň:

• Samostatná činnost zahrnující fakturace, měsíční předpis plateb, SIPO, účtování výpisů z běžných a úvěrových účtů
• Archivační procesy
• Realizace tiskových sestav, dle požadavků samostatné účetní
• komunikace s klienty
• Aktivní práce na PC (uživatelská úroveň)
• Podávání návrhů na zlepšení firemního software
• Další vzdělávání, školení a zvyšování kvalifikace v oboru
• Další účetní činnosti pod vedením samostatné účetní

Požadavky:

• Vzdělání ekonomického oboru (SŠ, VŠ), základní znalost účtování
• Práce na PC – nutná znalost Microsoft Office
• Zodpovědnost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
• Výborná znalost českého jazyka
• Klientsky orientovaný přístup
• Analytické myšlení, komunikativnost

Nabízíme:

• Stabilní práci v přátelském kolektivu, výbornou dopravní dostupnost (metro)
• Možnost profesního růstu
• Možnost podílet se na zjednodušení pracovních postupů
• Pondělí až čtvrtek je podmínkou přítomnost na pracovišti, v pátek je možnost home office
• Pravidelné teamové akce
• Tolerance přiměřeného použití služebního telefonu i PC pro soukromé účely
• Stravenky
• Místo výkonu: Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy