Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

H R U Š K A , spol. s r.o.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11547580729 | aktuálnost: 8. 10. 2016

z: 7.10.2016. Místo výkonu práce:MO prodejna č. 471, Jistebník 158, 742 82. Požadujeme:Výhodou vyučení popř. praxe v maloobchodě, výhodou znalost práce na pokladně, zodpovědnost a spolehlivost, schopnost fyzické práce.
Nabízíme: příspěvek na praní pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích, práci také na zkrácený úvazek, různorodou práci, nástup dle dohody a možností uchazeče, zvýhodněné mobilní volání, vstupní zaškolení přímo na prodejně.Zaměstnanecké výhody:Odměny v závislosti na pracovním výkonu, stravenky. Kontaktní osoba: vedoucí prodejny Hana Coufalová tel. č 556 300 520, volat můžete v pracovních dnech od 8 do 14 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 9 000 - 13 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail