Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Kontrola nakládky vozidel (Nošovice, bez nočních směn)

(referenční číslo: 4-21-194685/JD)

Hledáme kandidáty/tky, kteří :

  • se umí aspoň trochu domluvit polsky nebo rusky
  • nevadí jim práce venku (mimo výrobní halu)
  • můžou pracovat na 2 směny v 7,75 hod režimu
  • jsou ochotní dojíždět za prací do Nošovic
  • mají zkušenosti z výroby příp. bezpečnostní agentury min. 6 měsíců
  • mají možnost dojíždět na směny 6:00 - 14:20 a 14:00 - 22:20 = ideálně vlastní doprava
  • chtějí pracovat spíš v menším kolektivu než v hale s desítkami kolegů

Náplň práce:

  • dohlížení na správný postup nakládky vozidel
  • dohlížení na dodržování vnitřních předpisů
  • úklid prostoru nakládky - např. olejové skvrny
  • komunikace s řidiči kamionů

Požadujeme:

  • Dobrý zdravotní stav - práce venku
  • Schopnost pracovat na 2 směny 7,75 hod denně
  • Ochota dojíždět za prací do Nošovic
  • Praxe ve výrobě, příp. bezpečnostní agentuře - min. 6 měsíců

Nabízíme:

Benefity:

  • 4 x do roka možnost získat výkonnostní bonus cca 7000 Kč
  • příspěvek na dopravu 600 Kč / měsíc
  • stravenky 65 kč / směna
  • možnost navýšení mzdy po 3 a 6 měsících

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání