Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro ČR

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11219840718 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Připadá vám, že lidé ve věku 45 a 50+ mají těžší uplatnění na trhu práce? Nezáleží na věku, ale na pracovitosti a chuti pomáhat lidem se zajištěním životní úrovně. U nás záleží na důvěryhodnosti a životních zkušenostech. Pokud jste tím správným člověkem, nezáleží na tom, kolik je Vám let, ale na Vašem přístupu k práci. Máte možnost využít dosavadní zkušenosti a získat nejen finanční nezávislost, ale i zajímavou práci. Naše společnost vytváří atraktivní podmínky využití pracovního času flexibilním způsobem a může být vhodným fungujícím pilířem v důchodovém systému.
Nový kolega/kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 20 000 Kč. Pro osobní pohovor zašlete svůj profesní životopis.
Motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro ČR, Pavel Komínek, pkom123@gmail.com, +420 731 544 619

Odpovědět na inzerát