Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11527960733 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Požadovaná profese: Řidič / skladník ve stavebninách v Litomyšli
Pracovní náplň:
- rozvoz a skládání zboží Avií 5,5 t s hydraulickou rukou (regionálně)
- obsluha a komunikace se zákazníkem (na skladě i při rozvozu)
- příjem, výdej a manipulace se zbožím (ručně a pomocí VZV)
Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, C
hodou profesní osvědčení, karta řidiče, proškolení na skládání
hydraulickou rukou, oprávnění pro manipulaci ve VZV,
vazačský a jeřábnický průkaz
min. SOU vzdělání (stavební zaměření výhodou)
slušné a reprezentativní vystupování a projev
trestní bezúhonnost
zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost
Nabízíme:
? práci ve stabilní společnosti - 22 let na trhu
? práce na hlavní pracovní poměr
? příjemné a moderní pracovní prostředí
? individuální přístup
? dobré platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů
? odměny a benefity pro stálé zaměstnance

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha