Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Avire s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11409950727 | aktuálnost: 10. 12. 2016

Náplň práce: příjem a výdej materiálu ze skladu, příprava výrobků na expedici, zaskladňování materiálu, provádění vykládky a nákladky materiálu a výrobků ve venkovních prostorech, kontrola materiálů podle dodacího listu
Požadavky: min. vyučení, oprávnění k řízení VZV výhodou, přesnost, zodpovědnost a pečlivost, uživatelská znalost práce s PC, flexibilita
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení - nástupní mzda 16000 kč, profesní školení, týden dovolené navíc, stravenky, práci v perspektivní zahraniční společnosti, roční bonus na základě plnění osobních cílů
Zájemci se mohou přihlásit do výběrového řízení na recepci, či na email: jana.novakova@avire-global.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha