Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMS finanční poradenství, a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10736420751 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pracoviště: Národní třída 297/20, 695 01 Hodonín. Hledáme do našeho teamu spolupracovníka, který bude pečovat o klienty naší společnosti a aktivně spravovat jejich portfolio finančních produktů.
Požadujeme: Proaktivní přístup a ochotu se neustále vzdělávat, SŠ vzdělání, praxe ve finančním odvětví výhodou, trestní bezúhonnost, flexibilita, samostatnost, ŘP sk. B, znalost MS Office, Excel, Word.
Náplň práce: vedení obchodních jednání a peče o klienty naší společnosti, následný reporting obchodních výsledků
Nabízíme: Zázemí v Top 10 v ČR, možnost využití dohodnutých schůzek, nadstandardní finanční ohodnocení, kariérní růst, po zapracování školení a registrace u ČNB ZDARMA, firemní benefity (notebook, tiskárna, vozidlo, mobilní tel., motivační soutěže).
Společnost s unikátním know-how, které vytváří zázemí schopným a samostatným uchazečům, kariérní postup zabezpečen vlastní aktivitou, seberealizace je samozřejmostí. Hledáme komunikativní, výstižné a příjemné vystupování. V případě zájmu zašlete prosím strukturováný životopis (foto vítána) na email: tomas.matyasek@sms-as.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha