Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Tišnov

Odborní pracovníci v ekonomických a příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11082690769 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Pracovní pozice: Referent Odboru finančního (správa poplatků a vymáhání pohledávek)

Popis pracovní pozice:
" Zajišťování agendy místních poplatků (evidence poplatníků, výběr poplatku, vyměření poplatku a další),
" zajišťování agendy vymáhání pohledávek.

Požadavky:
" Min. VOŠ vzdělání,
" znalost zákonů v oboru a ve veřejné správě, zejména zákon č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů; zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů; zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů,
" praxe v oboru vítána, zkouška zvláštní odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu,
" znalost práce s PC podmínkou,
" morální bezúhonnost,
" komunikativnost, samostatnost a schopnost jednat s lidmi

Nástup dle dohody, nejlépe od 1.9.2016.
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 27. 07. 2016
- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov
- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 27. 07. 2016 - do 17:00 hod. a to v zalepené obálce s textem:
"Výběrové řízení - Referent Odboru finančního - NEOTEVÍRAT"
- v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení
- k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
- před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha