Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik výrobní linky

referenční číslo: 9381 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Jste technicky zaměřený typ? Máte zkušenosti s údržbou výrobní linky? Přistupujete ke své práci aktivně a důsledně? Láká Vás pozice, kde můžete uplatnit svoji kreativitu a spolupracovat na technickém vývoji společnosti, která se zabývá výrobou látek pro farmaceutický a potravinářský průmysl?

Pak je tato pozice určena právě Vám Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru, a nyní hledá do svých řad kolegu na pozici:

TECHNIK VÝROBNÍ LINKY (25 - 27.000,-Kč)

Náplň práce

  • údržba výrobních linek
  • koordinace a dohled nad provozem technologických zařízení
  • zodpovědnost za náklady spojené s údržbou
  • účast na technickém rozvoji výrobních zařízení
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce a komunikace s externími dodavateli

Požadujeme:

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání technického směru (strojírenské obory VÝHODOU)
  • proaktivní přístup a schopnost samostatné a důsledné práce
  • práci na PC na uživatelské úrovni, znalost AutoCAD
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost koordinace a organizace práce
  • praxi na obdobné pozici a znalost cizího jazyka VÝHODOU

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční motivační odměny a roční bonusy
  • motivační odměny nejlepším pracovníkům
  • příspěvek na stravu a dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha