Typ nabídky

Minimální mzda

Technický ředitel (P3903)

referenční číslo: 4C39F7AC | aktuálnost: 04.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za efektivní fungování celé divize, strategické plánování, forecasting;
vedení, motivace a rozvoj týmu;
analýzy efektivity a implementace nových procesů v divizi;
modernizace nástrojů a technologických postupů vedoucích k zvýšení efektivity realizace;
reprezentování společnosti na odborných konferencích a tvorba odborných příspěvků;
üdržování vztahů a komunikace s obchodními partnery v rámci realizace zakázek;
aktivní spolupráce při tvorbě kontraktů;
vedení jednání o technických podmínkách s obchodními partnery, spolupráce při tvorbě obchodních kontraktů;
reporting vedení společnosti

Požadujeme

VŠ/ VOŠ/ SŠ technického směru, AJ na komunikativní úrovni, znalost oboru průmyslové automatizace; zkušenosti s řízením kolektivu min. 3 roky, ideálně na obdobné pozici, manažerské schopnosti (motivace podřízených, jejich rozvoj, delegování, vedení meetingů adl.), schopnost efektního plánování a organizace práce, ochota přinášet inovace, loajalita, samostatnost, odpovědnost;
velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, Power Point, ŘP B

Nabízíme

Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR,
platové ohodnocení odpovídající nárokům na dané místo;
mobilní telefon, notebook a automobil k osobnímu užívání; nástup dle možností kandidáta

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Management, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: technický ředitel/manažer, vedoucí provozu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook