Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bruno Paul, a.s.

Ostatní stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11311930772 | aktuálnost: 25. 8. 2016

ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce Hradec Králové (ale jezdí po celé ČR)
- Jsi technicky zdatný, manuálně zručný a pečlivý? Umíš kreslit v Autocadu? Záleží ti na tom, aby byla práce odvedená kvalitně? Nevadí ti cestování po celé ČR? Pak je tento inzerát určen právě Tobě.
- Náplň práce: zaměřování (kuchyňských, koupelnových desek, parapetů, schodů… ) dle skutečných rozměrů u zákazníka; příprava jednoduché technické dokumentace k zakázce (v AutoCAD - 2D); občasná distribuce a montáž finálních výrobků kamenické dílny k zákazníkovi; reporting nadřízenému; komunikace s koncovým zákazníkem; cestování po celé ČR (3 dny terén, 2 dy home office)
- Požadujeme: SŠ vzdělání - výuční list (v oboru truhlář výhodou); schopnost přenést požadavky zákazníka do AutoCADu (2D); praxe v oblasti montážních prací výhodou; manuální zručnost, zodpovědnost, dochvilnost a pečlivost; ŘP sk. B; schopnost organizovat si zaměřování a plánovat; dobré vystupování a komunikační schopnosti; pracovitost, flexibilita, ochota cestovat
- Nabízíme: zázemí menšího kolektivu (cca 20 lidí) v perspektivně rozvíjející se firmě; stabilní a dlouhodobou práci na HPP; plat s motivační složkou mzdy odrážející množství a kvalitu odváděné práce; zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní pojišt., benefitní body); profesní a karierní růst
- V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na adresu: kubicova@technistone.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail