Typ nabídky

Minimální mzda

Časově Flexibilní Možnost PŘI/Výdělku

referenční číslo: 4C2FB7D5 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- o spolupráci nás požádal klient, který si rád s lidmi povídá osobně, proto budeme většinu zájemců odkazovat rovnou na něj. Jeho společnost s českými kořeny se zabývá zdravým životním stylem, a také propaguje výrobky netestované na zvířatech a bez chemie. Mezi výrobky spadá domácí drogerie, kosmetika a podobné vybavení běžné denní spotřeby.
- po domluvě a dle Vašich časových možností lze práci dělat jako přivýdělek nebo i jako hlavní zdroj financí
- dostanete pod sebe správu vlastního "eshopu" (registrovaný vstup) na profilu hlavní firmy, do jehož chodu a ovládání budete zaškoleni
- na tomto eshopu můžete sami nakupovat výrobky za výhodné zaměstnanecké ceny
- výrobky nakupujete hlavně pro sebe, ostatním zájemcům o produkty můžete doporučit vlastní přihlášení
- pracujete v místě Vašeho bydliště a regionu, pokud nechcete jinak
- rozhodně Neděláte Žádný Podomní Prodej ANI Prezentace

Požadujeme

- minimálně vyučení
- příjemné vystupování a pozitivní energii
- ochotu občas sednou k počítači a pracovat
- uživatelskou znalost práce s MS Office
- zájem o zdravé produkty, kosmetiku, žitovní styl bez chemie

Nabízíme

- časovou flexibilitu
- možnost pracovat jako přivýdělek nebo i jako hlavní zdroj financí
- zaškolení jak na produkty, tak firemní software
- možnost osobního rozvoje i profesního růstu

Místo pracoviště: v místě Vašeho bydliště

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty