Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prostor plus o.p.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11792600789 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Náplň práce: odborné sociální poradenství pro uživatele drog a osoby blízké, spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti
Požadavky: VOŠ nebo VŠ vzdělání - splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, věk minimálně 23 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, předpoklady k samostatné i týmové práci, kreativitu, komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, další vzdělávání výhodou
Výhodou: zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách, praxe v oboru
Nabízíme: podílení se na tvorbě nově vznikající samostatné služby a její propojení se současnými programy drogových služeb, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, platové rozmezí 17 000 - 27 000,-Kč hrubého (podle vzdělání a délky praxe), zázemí etablované organizace, profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi), možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
Místo výkonu práce: Kolín, region Kolín a Kutná Hora
Zaměst. výhody: 5 týdnů dovolené
Váš strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 16. 12. 2016 na adresu: martin.holecek@prostor-plus.cz, (!! do předmětu uveďte "Výběrové řízení - poradenský pracovník drogových služeb"!!)
Předpokládaný termín ústních pohovorů: 20. 12. 2016.
Termín nástupu: 1. 11. 2016 - K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://www.prostor-plus.cz
Pracovní doba: PO - PÁ: 8:00 - 16:00hod
Kontakt: emailem
osobně: PO: 9:30 - 10:30hod

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 17 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Prostor plus o.p.s., Martin Holeček, DiS., martin.holecek@prostor-plus.cz, +420 773 650 348