Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Odborní pracovníci organizace a řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11176730717 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Místo výkonu: Přípotoční 300, 101 00 Praha 10-Vršovice
Kontakt: Notinová, e-mail: volnamista@zsmv.cz

Náplň práce
•Zajišťování obchodní agendy odboru hotelů a lázeňských domů a její koordinace
•Zpracování rozborů, sledování obchodní situace včetně návrhů na opatření v obchodní oblasti, analýza trhu
•Zpracování veškerých potřebných podkladů pro vyhodnocování a analýzy provozu hotelů a lázeňských domů
•vystavování objednávek

Požadavky
•Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
•Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, analytické myšlení, organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
•Práce s počítačem – Internet, ASPI, Excel, Word, znalost prostředí IBM Notes výhodou, Sap výhodou
•Trestní bezúhonnost

Nabízíme
•Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobou určitou s možností prodloužení
•Plat dle zákoníku práce a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, odpovídající 10. platové třídě + osobní ohodnocení
•Zázemí a perspektivu státní příspěvkové organizace financované z rozpočtu resortu Ministerstva vnitra
•Zaměstnanecké benefity – příspěvek na penzijní připojištění, stravu, 25 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha