Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Třídění porcelánu - stálá ranní směna - až 16.000 Kč/měs.

referenční číslo: 5283 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a pracovité pracovnice/pracovníky do skladu s porcelánem v Karlových Varech. Jde o jednoduchou práci - balení porcelánu do krabiček nebo kartonů, čištění porcelánu, kontrolu porcelánu a jeho třídění. Práce probíhá v jednosměnném provozu a je vhodná téměř pro každého - nezáleží na praxi ani vzdělání Nástup možný IHNED

Požadujeme:

- chuť pracovat
- pečlivost, zodpovědnost
- dodržování potřebných předpisů

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- mzdu až 16.000 Kč/měsíčně
- dovolenou a příplatky dle zákoníku práce
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Karlovy Vary

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail