Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

EDIKT a.s.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10241440712 | aktuálnost: 18. 1. 2017

Recepční - vzdělání středoškolské, praxe na uvedené pozici výhodou. Pracoviště HOTEL RELAX, DOLNÍ VLTAVICE. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná (denní, noční směna). Nástup ihned. Mzda od 16.000,-- Kč hrubého. PRACOVNÍ NÁPLŇ: zajištění chodu hotelové recepce, vyřizování objednávek ubytovacích a hotelových služeb. POŽADUJEME: znalost hotelového provozu, práce na PC, MS Office, internet, organizační schopnosti, znalost německého jazyka a anglického jazyka, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost. NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, možnost ubytování, 25 dní dovolené. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na: e-mail: sales@hotelresortrelax.cz telefonní číslo: 774 727 760.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

EDIKT a.s., Michal Švihálek, sales@hotelresortrelax.cz, +420 774 727 760.

Odpovědět na inzerát