Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CPI Hotels, a.s.

Mamaison Residence Šulekova* je rezidence midscale třídy ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Nachází se v blízkosti hlavních bratislavských business a turistických center. Hosté mohou využít nabídku ubytování ve 32 zařízených apartmá. K dispozici jsou služby room service, správcovské služby nebo hlídání dětí. Součástí rezidence jsou konferenční prostory pro 20 osob, sauna a fitness centrum. Pro Mamaison Residence Šulekova (Bratislava)* hledáme kandidáta na pozici Sales Manager.

Sales Manager

referenční číslo: 4BD5C6B0 | aktuálnost: 23. 9. 2016

- aktivní komunikace s obchodními partnery (CK, provizní prodejci)
- příprava obchodních smluv, jejich evidence
- zpracování podkladů pro rezervační odd., hotelové provozy, účtárnu
- příprava prezentačních materiálů (ceníky, tiskoviny)
- kontrola a aktualizace prezentací na internetu
- další různorodá činnost pro zajištění chodu obchodního oddělení

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici v hotelovém průmyslu
- znalost hotelového trhu a cestovního ruchu
- komunikační schopnosti, otevřenou osobnost, pozitivní přístup
- výbornou znalost Aj slovem i písmem
- znalost PC (Fidelio výhodou nikoli podmínkou)
- příjemné a profesionální vystupování
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- samostatnost a časovou flexibilitu
- orientaci na zákazníka

Nabízíme:

- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- příjemné pracovní prostředí v centru Bratislavy

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Místo pracoviště: Bratislava

Region: Slovensko

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Specializace: sales manager

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail