Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog obrábění kovů

referenční číslo: 10575 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte zkušenosti s obráběním kovů? Chcete v budoucnu působit v oblasti obrábění a podílet se na nájezdu nových výrob a optimalizovat stávající procesy? Pokud chcete novou příležitost v oboru, tak čtěte dále

Strojírenská výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ KOVŮ

Náplň práce

  • zavádění nových technologických postupů do výroby
  • optimalizování stávajících výrobních procesů
  • podílení se na celkovém plynulém chodu produkce
  • poradenství obráběčům při řešení nestandartních situací
  • objednávky dílenského nářadí potřebného k provozu výrobní dílny

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ v oblasti strojírenství
  • 3 a více let zkušenosti v oblasti obrábění kovů – ideálně technolog
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • znalost tvorby výkresové dokumentace
  • zkušenosti s každodenním řešením problémů vyvstalých výrobou

Nabízíme:

  • práci pro neustále se rozvíjející společnost na trhu
  • spolupráci na velmi zajímavých projektech
  • lákavé platové podmínky
  • uplatnění Vašich vlastních nápadů a návrhů
  • atraktivní balíček firemních benefitů dle kolektivní smlouvy (roční bonusy, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, výhodné telefonování, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha