Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10992150775 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Náplň práce:
• Řídí tým operátorů výroby a seřizovače
• Zodpovídá za výrobu dle odvolávek a požadavků zákazníka
• Spolupracuje s Mistrem na vytváření podkladů pro denní reporting
• Zodpovídá za dodržování zásad Samostatné preventivní a prediktivní údržby
• Zodpovídá za dodržení pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu i čase
• Organizuje a vede týmové schůzky
• Ve spolupráci s kontrolorem výrobní kvality uvolňuje výrobu
• Reportuje na operativních poradách
• Vede a denně uzavírá docházku svých přímých podřízených, v případě že není přístup k elektronické docházce, zpracovává informace o přítomnosti podřízených Mistrovi nebo je vizualizuje přímo na pracovišti
• Zodpovídá za neustálé odborné zvyšování kvalifikace, podílí se na odborném přezkušování podřízených
• Zodpovídá za průběh adaptační fáze a plánu zaškolení podřízených
• Spolupracuje s Mistrem při koordinaci rozdělení zaměstnanců na pracovištích (včetně externích pracovníků), kontroluje jejich činnost (vede docházku externím pracovníkům)

Nabízíme:
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené, 13. plat a další benefity vázané na plnění ekonomických ukazatelů
• Stravenky, masáženky, příspěvky za dárcovství krve a kostní dřeně
• Příjemné pracovní prostředí nového závodu, lokalita

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ANTOLIN LIBAN, s.r.o., Sabrina Kiesewetterová, HR Specialist, Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com, +420 778 722 513