Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista strategického nákupu

referenční číslo: 11500 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Jste zkušeným nákupčím a máte už ledacos za sebou? Byl/a jste zodpovědný/á za strategické nákupní projekty? Máte zkušenosti s organizací výběrových řízení a rádi mluvíte anglicky?

Ano? Výborně, pošlete nám Váš životopis, hledáme totiž právě Vás

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do nákupu pro nové projekty na pozici:

SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Náplň práce

  • Vyhledávání lokálních i zahraničních dodavatelů komponentů pro výrobu
  • Řízení nákupčích aktivit na nových projektech
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Zodpovědnost za výběrová řízení dodavatelů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Účast na auditech u dodavatelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického/ekonomického směru
  • Min. 4letá praxe na pozici samostatného nákupčího nutná
  • AJ na komunikativní úrovni (vedení obchodních jednání) podmínkou
  • Zkušenosti s technickým produktem ve výrobní společnosti (výkresová dokumentace)
  • Znalost práce v systému Excel, SAP výhodou

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace
  • Dovolená navíc
  • Odborná školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Realizace nových projektů
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha