Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce oddělení přestupků odboru správních agend - doba určitá

referenční číslo: 4B68C7A8 | aktuálnost: 23.04.2022

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa.

Náplň práce

Městská část Praha 2 - Úřad městské části Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice pracovník/ce oddělení přestupků odboru správních agend s místem výkonu práce Praha.

Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) s 3měsíční zkušební dobou.

Zařazení v platové třídě 10, zvláštní příplatek, osobní příplatek.

Přihlášku do výběrového řízení, životopis, výpis z rejstříku trestů a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 22. 4. 2022.

Obálku označit slovy: „Výběrové řízení - pracovník/ce odd. přestupků OSA - DU.“

Bližší informace a přihláška k výběrovému řízení ke stažení na www.praha2.cz v rubrice volná místa.

Požadované vzdělání:

  • SŠ vzdělání s maturitní zkouškou.

Požadované znalosti:

  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • organizační schopnosti a analytické myšlení,
  • zkušenosti v oblasti vedení správního řízení výhodou,
  • znalost některého z úředních jazyků EU výhodou.

K výběrovému řízení je nutné podat přihlášku, životopis, výpis z rejstříku trestů a doklad o vzdělání do 22. 4. 2022.

Místo je vhodné i pro absolventa.

Nabízíme

Zaměstnanecké benefity:

  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zdravotní volno,
  • pravidelná školení.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy