Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky na doplňování zboží v hypermarketu v centru Liberce. Potravinářský průkaz podmínkou! Vhodné pro osoby na RD, studenty, nezaměstnané, důchodce.

Noční doplňování zboží v hypermarketu - přímo v Liberci

referenční číslo: 6931 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky na doplňování zboží v hypermarketu v centru Liberce. Potravinářský průkaz podmínkou Vhodné pro osoby na RD, studenty, nezaměstnané, důchodce.

Náplň práce:
- doplňování zboží na prodejnu, pomoc pekaři při výrobě
- noční směny (22:00 - 6:00)

Požadujeme:

- plnoletost
- potravinářský průkaz
- spolehlivost a pracovitost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Nástup možný IHNED!

Nabízíme:

- mzda 95 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí
- získání praxe
- možnost volby směn
- nástup ihned

Místo pracoviště: Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha