Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DYNAFLEX CZ s.r.o.

Pomocní dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232000735 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pracovní náplň:
Obsluha strojů na výrobu hadic a elektrických kabelů pro automobilový průmysl
Ruční montáž hadic a kabelů.
Práce v třísměnném provozu.
Kontrola kvality a měření vyráběného produktu, kontrola správnosti materiálu a barvy. Příprava, nastavení a údržba výrobní linky a tiskáren, udržování pořádku na svém pracovišti.

Požadavky:
Požadujeme předchozí zkušenost ve výrobním provozu, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, ochota k případné práci přesčas. Ochota učit se nové věci. Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a malý přátelský kolektiv, zázemí stabilní společnosti, zaškolení

Docházkový bonus, placená práce přesčas, bonus dle prodejů firmy.

Místo výkonu práce: Na Vršku 434, Stráž pod Ralskem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 16 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha