Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog obrábění s AJ

referenční číslo: 10224 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte praxi v seřizování CNC strojů a orientaci v systémech Fanuc, případně Siemens?
Vyznáte se v technologiích třískového obrábění a komunikujete v anglickém jazyce?
Chcete komunikovat s dodavateli strojů, zavádět nové výrobky a zodpovídat za návrh technologií?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Kutná Hora, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ s AJ.

Náplň práce

  • Zavádění nových výrobků do výroby
  • Korekce v programech SIEMENS a FANUC
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality a obchodu
  • Komunikace s dodavateli strojů a doprovodných technologií
  • Řízení nových projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost technologií třískového obrábění
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost ovládání řídicích systémů (FANUC, SIEMENS)

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • Práci v moderním prostředí
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Možnost zajištění služebního bytu – vhodné k relokaci
  • Místo výkonu práce je v okrese Kutná Hora

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha