Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka realitní kanceláře

referenční číslo: 4B0A45EC | aktuálnost: 14.11.2016

Mgr. Zuzana Mazurovová

Pro našeho klienta mezinárodní realitní společnost hledáme asistentku. Společnost obchoduje s nemovitostmi. Sídlo v Praze - Václavské náměstí

Náplň práce

Komunikace (ústní i písemná) s obchodními partnery
péče o zákazníky
sestavení inzerce a překlady z češtiny do ruštiny a angličtiny
domlouvání schůzek a prohlídek nemovitostí pro zájemce
práce s databází nemovitostí
správa pronajatých nemovitostí
zodpovědnost za přípravné procesy obchodních kontaktů, příprava smluv
péče o chod kanceláře

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
výborná znalost AJ a RJ
znalost spisovné češtiny - nutná
výborná znalost práce s počítačem
základy účetnictví
ŘP – aktivní řidič/ka
praxe v administrativě – výhoda
nutná samostatnost, spolehlivost, pečlivost, výborné komunikační schopnosti, ochota podílet se na práci týmu, loajalita s firemním prostředím a cíli společnosti,

Nabízíme

možné i jako OSVČ
odměna dle vykonané práce s pevně stanoveným základem
možnost osobního kariérního růstu v oblasti obchodu s nemovitostmi
konstruktivní a přátelské prostředí
nástup dle dohody, co nejdříve

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha - Václavské náměstí

Region: Praha

Obor: Administrativa, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: administrativní pracovník, office manager, týmová asistentka, facility manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita