Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Most k naději, z.s.

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11340930765 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 1
Nástup: Dle dohody
Pracoviště: Liberec
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s uživateli drog, kontaktní pracovník pracuje přímo v zařízení (K-centrum Liberec). Hlavní filozofií je tzv. Harm Reduction, tj. snižování rizik u uživatelů drog a ochrana veřejného zdraví, to je realizováno výměnnou použitého injekčního materiálu za sterilní, spolu s doprovodným zdravotním materiálem a poradenstvím.
Dále pracovníci vedou s klienty případová poradenství, provádějí krizovou intervenci, testování na přítomnost protilátek na HIV, HCV, BWR, drogy a další. Samozřejmostí pak je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Požadujeme:
- věk min. 21 let, vzhledem k potřebě genderové vyváženosti je práce vhodná pro muže
- vzdělání: min. SŠ (výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), vítané VOŠ, VŠ - spec. ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření
- orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
- vyjasněný postoj vůči drogám
Nabízíme:
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- zajímavou práci
- supervizi a metodické vedení
- možnost vzdělávání v oboru
Finanční ohodnocení:
- dle platových tabulek (14320,-- Kč hrubého bez předchozí praxe)
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 30. 9. 2016 výše požadované dokumenty na email: vedouci.kc@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 320 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha