Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent/ka úseku výstavby, Karlovy Vary

referenční číslo: 4AEB05C8 | aktuálnost: 25.10.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita
Karlovy Vary

Náplň práce
• Podílí se na přípravě investičních a neinvestičních akcí zajišťovaných úsekem výstavby, vč. staveb OPD (Operační program Doprava II.)
• Navrhuje postup přípravy přidělených staveb
• Koordinuje a usměrňuje přípravu přidělených staveb
• Zajišťuje věcnou kontrolu plnění na základě uzavřených smluv a na základě provedené kontroly uplatňuje příslušná opatření
• Zajišťuje potřebné podklady a projektové dokumentace pro přípravu přidělených staveb
• Zajišťuje kontrolu projektových dokumentací
• Organizuje a řídí kontrolní dny a výrobní výbory při zajištění činností spojených s přípravou přidělených staveb
• Zajišťuje v průběhu přípravy staveb vztahy k orgánům státní správy a fyzickým a právnickým osobám, které jsou dotčené stavbou
• Plánuje finanční prostředky a průběžně kontroluje čerpání rozpočtu
• Komunikuje s řídícími a kontrolními orgány vč. zajištění a zpracování podkladů
• Vykonává činnosti spojené s přípravou a realizací projektů spolufinancovaných z OPD

Požadujeme
• SŠ/VŠ (lze nahradit praxí min. 3 roky) vzdělání stavebního směru, obor dopravní stavby nebo pozemní stavitelství výhodou
• Praxe v oboru výhodou
• Základní orientace v technických a právních předpisech pozemních komunikací
• Uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Výborné organizační dovednosti

Nabízíme
• Možnost odborného růstu
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 24. 11. 2016
(do předmětu uveďte „Investiční referent úseku výstavby, Karlovy Vary“)

Pro další informace prosím kontaktujte
PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Místo pracoviště: Karlovy Vary

Region: Karlovarský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální