Typ nabídky

Minimální mzda

Rekrutátor

referenční číslo: 4AD78819 | aktuálnost: 02.01.2017

Median

Rekrutátor

Náplň práce

Rekrutátor

Společnost MEDIAN, s.r.o, která se zabývá výzkumem trhu médií a veřejného mínění a nyní posiluje svůj tým o nové rekrutátory – pracovníky v terénu.

Náplň práce

Předmětem práce je nalézt ve stanoveném termínu určitý počet osob dle přesně zadaných kriterií (např. muž/žena, v daném věku, v dané příjmové skupině, používající daný výrobek apod.).

Požadujeme

• Věk 18let +

• Kvalitní komunikativní schopnosti

• Časovou flexibilitu

• Zodpovědnost k práci

• Dobrá znalost práce s PC

• Možnost připojení k internetu

Nabízíme

• Časově neomezenou spolupráci

• • Práce možná na DPP nebo živnostenský list

• • Odměny ve výši většinou od 100 - 500,-/ za získaného respondenta

• Výplata vždy 1x měsíčně poštovní poukázkou nebo na bankovní účet

Tato práce je vhodná pro každého, kdo je komunikativní a nevadí mu oslovování nových lidí. Je určena pro každého občana ČR (student, pracující, nezaměstnaný, důchodce i osoba na mateřské dovolené), který má chuť pracovat a má zodpovědnost k zadanému úkolu.

Mzda: 100 Kč

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda