Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta, významný obchodní řetězec, hledáme šikovné uchazeče na pozici hosteska/promotérka v oddělení školních potřeb.

Promo akce v Boskovicích - 76 Kč/hod., od 16 let

referenční číslo: 5367 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho klienta, významný obchodní řetězec, hledáme šikovné uchazeče na pozici hosteska/promotérka v oddělení školních potřeb. Očekáváme aktivní přístup pro práci s lidmi, příjemné vystupování a chuť učit se novým věcem.

Náplň práce:
- informování zákazníků o akčních nabídkách školních potřeb
- rozdávání letáků
- pomoc při orientaci v sortimentu
- doplňování zboží

Termín akce je od 15.8.2016 do 4.9.2016 (každý den, celkem 21 dní) Pracovní doba ve všední dny (13:00 do 19:00) v sobotu (10:00 - 19:00) a v neděli (12:00 - 19:00). Odměnou za práci je 76 kč/hod. Preferujeme uchazeče, kteří mohou odpracovat většinu uvedených směn.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašlete Váš životopis s fotografií. Pokud se Vám neozveme do 14 pracovních dní, dali jsme přednost vhodnějšímu uchazeči.Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Požadujeme:

- věk nad 16 let
- příjemný vzhled a vystupování
- proaktivní přístup
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 76 kč/hod.
- bezplatné školení o nabízeném sortimentu
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- spolupráce na DPČ

Místo pracoviště: Boskovice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha