Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Asistent prodeje

referenční číslo: 4A8AE787 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti kvalitních kožených výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Asistent prodeje.
NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha zákazníků prodejny
• Obsluha on-line pokladny

POŽADUJEME:
• Min. SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici – výhodou
• Empatie a příjemné vystupování
• Komunikační dovednosti, smysl pro humor
• Zájem o módu

NABÍZÍME:
• Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
• Možnost případného postupu dle růstu obch. sítě
• Vánoční bonus
• Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha