Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ERGOTEP, družstvo invalidů

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11545650720 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude Vaše náplň práce?
- kontakt se zákazníky, práce na pokladně
- odborné poradenství při prodeji
- zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?
- min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- spolehlivost a pečlivost
- výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co Vám nabízíme?
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práci na zkrácený úvazek
- atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
- vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
- stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
- slevu na kvalitní zboží Tescoma
- čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 500 - 14 500 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ERGOTEP, družstvo invalidů, Lenka Nováková, novakova.l@ergotep.cz, +420 469 660 912(6-14:30)