Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Citrix specialista

referenční číslo: 6673 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti se správou operačních systémů a aplikací? Ovládáte virtualizační technologie? Umíte komunikovat v anglickém jazyce? Hledáte svůj další rozvoj ve významné společnosti? Pak hledáme právě Vás

Do úspěšné a prosperující společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

CITRIX SPECIALISTA

Náplň práce

  • monitoring a správa Windows serverů
  • administrace prostředí Citrix
  • analýza a řešení incidentů
  • další vývoj virtualizovaného prostředí
  • řešení krizových situací
  • práce v týmu při testování a údržbě operačního systému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti administrace MS Windows
  • zkušenost s administrací Citrix
  • znalost problematiky sítí a síťových protokolů
  • velmi dobré organizační dovednosti

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení a bonusy
  • stravenky
  • dovolená navíc
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • vzdělávací kurzy a školení
  • prostor pro osobní růst a kariérní rozvoj
  • práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Lokalita pracoviště: Brno

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha