Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

OTK GROUP, a.s.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10797750747 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Náplň práce: tisk na hlubotiskových a flexotiskových strojích nebo na ofsetových strojích - podle zařazení pracovníka - zakládá tiskovou formu do stroje, zakládá potiskovaný materiál (správnou stranou s úpravou pro tisk) a nalije správně naředěné tiskové barvy, nastavuje technologické parametry tiskového stroje, provádí soutisk a ve spolupráci s mísírnou dobarvení zakázky, provádí kontrolu adheze barev k podložce, rozměrů a správného směru navíjení, provádí kontrolu barevnosti zakázky, správnost vybarvení dle předlohy a čitelnost čárového kódu, nastavuje odvinovací a navinovací tahy na stroji, během tisku odebírá kontrolní archy ke kontrole barevnosti (barvotisk vizuelně a direktní barvy spektofotometricky), provádí předepsanou údržbu stroje, čištění, pracuje s DPG barvou a etiketami, provádí zápisy do dokumentace k výrobkům a materiálu, vypisuje výrobní dokumentaci.
Požadujeme: vyučení v oboru tiskař nebo ÚSO vzdělání technického směru, zkušenosti v polygrafii, zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav), fyzickou sílu, bezúhonnost - čistý trestní rejstřík, barvocit, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail, znalost práce s počítačem, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: poukázky na děti, dotované stravování, možnost ubytování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt e-mailem nebo osobně (ST

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

OTK GROUP, a.s., Jana Kováčová, jana.kovacova@otk.cz, +420 321 759 237