Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Proveon Customer Services s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10798870709 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracoviště: 1. máje č.p. 832/16, Olomouc. Nástup možný ihned.
Jsme profesionální Call Centrum pro mobilní operátory, banky a pojišťovny a hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobou spolupráci.
Práce je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené či čerstvé absolventy škol, kteří hledají na trhu práce své první uplatnění. Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí slušně vydělat!
Náplň práce: prodej produktů významných mezinárodních společností; administrativa spojená s výkonem práce.
Očekáváme: radost z komunikace; spolehlivost a tah na branku; odpracovat alespoň 15 hodin v týdnu.
Nabízíme: garantujeme základní mzdu 80,- až 110,- Kč za hodinu; odměny, které činí průměrně 60 % základní mzdy; 1 500 Kč jako vstupní bonus; flexibilní plánování směn dle vašich potřeb (pracujeme po až pá 10:00-18:00); certifikované zaškolení; moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv; občerstvení na pracovišti; pravidelné firemní společenské a sportovní akce.
Zaměstnanecké výhody: certifikované zaškolení, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní společenské a sportovní akce.
Rádi komunikujete s lidmi a chcete se naučit něčemu novému? Chcete získat praxi u známých firem z oblasti bank, pojišťoven a mobilních operátorů? Pokud odpovídáte ano, tak je tato práce přímo pro Vás. Neváhejte a pošlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT nebo na komunikace.ol@proveon.cz.
V případě jakýchkoliv otázek nás můžete kontaktovat na telefonu 720 945 855. Jsme také na Facebooku - www.facebook.com/proveon-olomouc nebo na webových stránkách www.karieraproveon.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 80 - 140 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail