Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AutoESA a.s.

Odborní pracovníci financování a úvěrování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10698060743 | aktuálnost: 11. 8. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: obchodní jednání s klienty společnosti, sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv, práce s hotovostí a ceninami. Do Vaší práce Vás řádně a kvalitně zaškolíme.
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, zkušenost s obchodní činností, výhodou přehled v oblasti finančních produktů (leasing, úvěry, pojištění), velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC, komunikativnost, obchodní schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
NABÍZÍME: motivující platové ohodnocení - fixní a provizní část, kterou ovlivníte svou pílí, hlavní pracovní poměr, profesní vzdělávání interními školiteli, pracovní doba - krátký, dlouhý týden, zázemí stabilní české společnosti, zaměstnanecké slevy, motivační soutěže
Nástup ihned.
V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedenou emailovou adresu. Personální oddělení Vás zkontaktuje ohledně dalšího postupu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail