Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PREVENT 99 z.ú.

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11149440737 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo práce: terénní práce v Jihočeském kraji, sídlo kanceláře Lannova 117/63, České Budějovice
Náplň práce:
- terénní sociální práce s osobami ohroženými závislostí nebo závislými na návykových látkách, osobami bez přístřeší, komerčně zneužívanými, etnickými menšinami. Práce dle zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb.;
- aktivní vyhledávání a navázání kontaktu s uživateli služby v jejich přirozeném prostředí;
- poskytování informací o rizicích spojených s užíváním drog a o jejich snižování;
- základní sociální poradenství a krizová intervence; - mapování životní situace klienta, plánování jednotlivých kroků spolupráce spolu s klientem
- zprostředkování dalších služeb, doprovázení klienta při jednání s úřady, lékaři atd.
- zajišťování potřebných administrativních úkonů, vedení dokumentace
- aktivní řízení - terénní práce je realizována v Jihočeském kraji v odpoledních a podvečerních hodinách
Požadujeme: min. VOŠ v oboru sociální práce - sociální pracovník dle zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách; trestní bezúhonnost; nadprůměrné komunikační dovednosti - navazování rozhovorů s klienty , aktivní naslouchání, empatie; schopnost týmové spolupráce; flexibilitu - schopnost reagovat na nepředvídatelné změny situace při práci s klienty; kreativita, ochota vzdělávat se; ŘP sk. B - aktivní řízení
Nabízíme: práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci, zaškolení a odbornou podporu;
možnost dalšího profesního růstu a rozvoje, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení od Kč 15 120,- (v závislosti na dosaženém stupni vzdělání a délce předchozí praxe). Nástup možný ihned
Strukturovaný životopis, motivační dopis a případné dotazy zasílejte do 12.8.2016 na email harant@prevent99.cz
Vybraní budou pozváni k pohovoru, který se uskuteční v termínech 11 - 12.12.2014 v kanceláři Jihočeského streetworku Prevent

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 120 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha