Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Opava

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11268010724 | aktuálnost: 17. 8. 2016

SŠ - nejlépe v oblasti sociální práce, sociální pedagogiky, speciální pedagogiky, trestní bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost, týmová práce, dobré komunikační schopnosti, znalosti a dovednosti v oblasti práce s uživateli se zrakovým postižením (výuka prostorové orientace a Braillového písma, nácvik vlastnoručního podpisu), znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Náplň práce: přímá péče s dospělými lidmi s těžkým zrakovým a lehkým mentálním postižením s nutností vzdělávání v oblasti prostorové orientace a samostatného pohybu.
Mzda od 13 300 Kč, stravenky, dovolená, odměny, zaškolení, prac. úvazek plný, pracoviště Opava - Vlaštovičky, nástup dle dohody.
V případě zájmu o uvedené pracovní místo zašlete přihlášku, motivační dopis a životopis nejpozději do 30.8.2016 na adresu: Charita Opava, p. Pospěchová, Přemyslovců 26, 747 07 Opava-Jaktař nebo e-mailem na adresu personalni@charitaopava.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 13 300 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail