Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Obchodně-technický specialista na otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)

referenční číslo: 7922407 | aktuálnost: 20. 10. 2016

náš klient, významná společnost působící v oblasti stavebnictví, posiluje svůj obchodní tým o další kolegy.

V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA na OTVOROVÉ VÝPLNĚ

Popis pozice / Náplň práce:

· Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v daném regionu

· Kompletní péče o stávající přidělené portfolio zákazníků

· Usilování o dosažení stanovených prodejních cílů

· Jednání se zákazníky B2B i B2C

· Sledování trhu a potřeb zákazníků

· Reporting za svěřený region

 Požadujeme:

· Min. SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření výhodou

· Znalost segmentu otvorových výplní (okna, dveře) PODMÍNKOU

· Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici PODMÍNKOU

· Znalost daného regionu a potenciálních zákazníků PODMÍNKOU

· Samostatnou a silnou osobnost s orientací na zákazníka

· Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti

· Pozitivní a energický přístup, obchodního ducha

· ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

· Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí nejen na našem trhu

· Možnost seberealizace a uplatnění obchodně-technických znalostí

· Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

· Velice zajímavé finanční ohodnocení + prémie + bonusy z obratu

· Služební automobil, mobilní telefon, notebook

· Nástup možný ihned

· Region: Praha

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost „odpovědět“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Prohlášení:

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento e-mail s tím, že je společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382  bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“

 Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha