Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroinženýr - zlepšování procesů

referenční číslo: 8591 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jsi samostatný a kreativní člověk, který se chce podílet na zlepšování procesů? Vystudoval jsi střední školu elektro a tento obor tě baví? Hovoříš k tomu anglickým jazykem a chceš ho využít v praxi?

Pokud ANO, tak neváhej ani chvilku a zašli nám svůj životopis

Nadnárodní společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu šikovného kandidáta na pozici

ELEKTROINŽENÝR pro ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Náplň práce

  • Komunikace napříč celou společností
  • Spolupráce při testování tištění DPS
  • Optimalizace výroby
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Reporting
  • Zaškolování pracovníků
  • Zlepšování procesů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, obor Elektrotechnika
  • Vyhláška č.50
  • Praxe v oblasti elektrotechniky alespoň 1 rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s pájením a osazování DPS

Nabízíme:

  • Samostatnou práci v mezinárodní společnosti
  • Spolupráce na nových projektech
  • Využití anglického jazyka
  • Závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha - Východ

Mzda: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha