Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pracovník Oddělení informačních technologií

referenční číslo: 498DBA6D | aktuálnost: 18. 7. 2016

Pro našeho klienta, veřejnou výzkumnou instituci, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Pracovník Oddělení informačních technologií.

Náplň práce:

• Zajištění provozu, bezpečnosti a rozvoje ústavní počítačové infrastruktury

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• angličtina
• znalost konfigurování síťových prostředků (DNS, DHCP, IPv6),
• znalost bezpečnostních standardů (PKI, FW, VPN, IPSEC),
• znalost správy datových úložišť (FC, iSCSI, konfigurace SAN),
• znalost clusterů (Pacemaker/Corosync, Windows Server 2012/R2, WMware/vSphere),
• znalost virtualizačních prostředků ( WMware/vSphere),
• znalost uživatelských účtů (MS Active Directory), poštovních služeb (MS Exchange Server), webového serveru (Apache/MySQL/Drupal),
• znalost technik zálohování a obnovy dat.

Nabízíme:

• práci na HPP v pružné pracovní době,
• dynamickou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu,
• možnosti profesního rozvoje a spolupráce s národními a mezinárodními výzkumnými institucemi
• benefity: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění a sportovní aktivity
• místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha