Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace

Pomocníci v kuchyni

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11423150778 | aktuálnost: 10. 12. 2016

Náplň práce: výroba a výdej běžných druhů teplých i studených jídel a moučníků , vše dle schválených receptur a dietního systému
Pracovní doba 6:00 - 18:00 (víkend dle potřeby - za víkend volno v týdnu), po domluvě.
Požadavky: praxe v oboru výhodou, nikoli nutné, zdravotní způsobilost, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, schopnost práce v týmu, vítáme orientaci v nutričním systému a základní znalost práce na PC
Nabízíme: přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a ochranné pomůcky (obuv, oděv), plat v rozmezí 10 000 - 14 000 Kč dle pracovního výkonu
Chcete u nás pracovat? Kontaktujete nás na tel: 379 791 600 nebo napište na personalni@dskdyne.cz, či navštivte webové stránky Domova http://old.dskdyne.cz/prace/.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace, Marie Vokáčová, +420 379 791 510