Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezská diakonie

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10668730756 | aktuálnost: 21. 7. 2016

místo výkonu práce - Bruntál.
Popis pracovní pozice:
Pracovní pozice předpokládá přímou práci s klienty Domu na půl cesty se zaměřením zejména na pracovní aktivity, výchovně-vzdělávací a aktivizační aktivity, individuální podpora uživatelů prostřednictvím poradenství, doprovodů, nácviků, apod.
Požadujeme:
SŠ s maturitou, výhodou Kvalifikační kurz "Pracovník v sociálních službách" (dle Zákona o sociálních službách)
Osobní předpoklady - empatie, důslednost, samostatnost, odpovědnost, trpělivost, flexibilita, spolehlivost, zvládání stresových situací, orientace na klienta.
Dovednosti - samostatně se rozhodovat, plánovat, umění jednat s lidmi, práce na PC.
Ochotu dále se vzdělávat a vlastní iniciativu v této oblasti.
Trestní bezúhonnost.
Chuť do zajímavé práce.
Nabízíme
Plný úvazek, smlouvu na dobu určitou
Pracovní dobu 37,5 hod. týdně, pracovní doba PO-NE, ranní a odpolední služby
Předpokládaný nástup: od 1. 6. 2016
Základní mzda 12.100 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + osobní ohodnocení min 100 Kč (po zkušební době až 1.300 Kč)
Možnost dalšího vzdělávání.

Životopis a motivační dopis zasílejte do 10. 5. 2016 do 10:00 hodin na email: k.hymonova@sdk.cz , nebo na adresu: Slezská diakonie, TIMOTEI Bruntál, Kavalcova 7, Bruntál, 792 01. Do motivačního dopisu uveďte Vaše důvody, proč chcete na dané pracovní pozici pracovat. Vybrané zájemce budeme zvát telefonicky, proto v zasílaných dokumentech nezapomeňte, prosím, uvést telefonní kontakt.
Průběh výběrového řízení: 1. kolo - příjem životopisů a motivačních dopisů od zájemců do 10.5.2016 do 10:00 hod.
2. kolo - osobní pohovor s vybranými uchazeči po ukončení 1. kola.
Bližší informace získáte u kontaktního pracovníka v pracovních dnech od 13:00 do 15:00 - Bc. Kateřina Hymonová, tel: 734 433 317
Z: 27.4.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 12 100 - 14 100 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha