Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista - služební poměr (10. platová třída, úvazek 0,8)

referenční číslo: 49720D47 | aktuálnost: 02.06.2016

Český úřad zeměměřický a katastrální

Vyhlašuje výběrové řízení na služební místo personalistika v oborech služby „25. Pracovněprávní vztahy“ a „78. Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců, příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků z povolání“.

Náplň práce

Zabezpečování záležitostí spojených se vznikem, průběhem a skončením služebního poměru podle zákona o státní službě a pracovním poměru podle zákoníku práce, vedení a správa služebních a osobních spisů zaměstnanců, organizační a administrativní zabezpečování výběrových řízení na uvolněná systemizovaná místa, vedení personálního informačního systému.

Požadujeme

POZOR: Žádost je nutné podat souladu se zákonem o státní službě nejpozději do 20. 6. 2016.

POSTUP A PŘÍLOHY ŽÁDOSTI JSOU UMÍSTĚNY NA ÚŘEDNÍ DESCE ČÚZK pod názvem:
„Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo PERSONALISTIKA (10. platová třída)“

Nabízíme

zkrácený úvazek 0,8
odměňování v souladu se zákonem o státní službě a NV č. 304/2014 Sb., dle dosažené praxe
služební poměr na dobu neurčitou, po splnění zákonných podmínek podle § 21 ve spojení s § 35 a § 42 zákona o státní službě
systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele),
příjemné pracovní prostředí v moderní budově přímo u stanice metra „C“ – Kobylisy
možnost dalšího odborného a osobnostního rozvoje

Místo pracoviště: Praha 8

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR, Státní, veřejná správa

Profese: HR specialista, personalista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy