Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Tiskárny MAFRAPRINT se specializují na tisk produkce novinového charakteru. Zaměstnáním u nás získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků, jako jsou MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro. Jsme součástí mediální skupiny MAFRA a právě hledáme nové posily do našeho tiskařského týmu. Těšíme se na Vaši reakci!

Vedoucí tiskař

(referenční číslo: 49518516)

Vaším úkolem bude:

- práce v osádce špičkového ofsetového rotačního tiskového stroje König & Bauer,
- vedení menšího týmu spolupracovníků.

Očekáváme:

- vyučení v oboru tiskař podmínkou,
- praxi na ofsetovém rotačním tiskovém stroji,
- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (hlavní část výroby se odehrává ve večerních a nočních hodinách),
- zkušenost s vedením menšího týmu výhodou.

Nabízíme:

- čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě v Praze - Malešicích,
- 5 týdnů dovolené ročně,
- příspěvek na závodní stravování,
- každoroční příspěvek na volnočasové aktivity,
- zázemí stabilní mediální skupiny,
- termín nástupu co nejdříve.

Místo pracoviště: Tiskařská 625/2<br />15000 Praha 5<br />Česká republika

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie, Řemesla, výroba

Profese: tiskař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity