Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista centra sdílených služeb

referenční číslo: 4936395A | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Jsme přední českou softwarovou společností a již 24 let se věnujeme výrobě, vývoji a distribuci právních, ekonomických a informačních systémů a aplikací. Specializujeme se na komunikaci s firmami napříč celým podnikatelským spektrem České republiky.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• podporovat pobočkovou síť prostřednictvím telefonické komunikace s firemními zákazníky
• poskytovat informace o společnosti a produktech
• přinášet náměty pro vylepšení interního zákaznického systému
• administrativní činnost spojenou s chodem zákaznického centra

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání – možno i student VŠ
• chuť prodávat a tah na branku
• výborné komunikační dovednosti
• uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

• práce v jednosměnném provozu od 7:30 do 16:00
• volné víkendy a svátky
• motivující prémie
• stravenky, další benefity
• práci na HPP
• získání cenných zkušenosti a praxi v oblasti ekonomiky, legislativy, práva a komunikace
• příjemné pracovní prostředí ve vlastní budově s parkovištěm, s výbornou dostupností MHD

Místo pracoviště: Výstavní 292/13, Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty