Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Asistentka prodeje

(referenční číslo: 7-12-216549/JD)

Pro našeho klienta, významného dodavatele energií, hledáme Asistentku prodeje pro nově otevíranou pobočku v Českých Budějovicích.

Náplní vaší práce bude především komunikace s obchodními zástupci a klienty, dále komunikace s centrálou a další administrativa na pobočce.

Požadujeme:

Hledáme komunikativní a pozitivně naladěnou osobnost, která si umí zorganizovat práci. Nutná je dobrá znalost práce na PC.

Nabízíme:

Benefity:
Možnost pracovat nejen ve Vašem regionu a v libovolném čase
Vysoké platové ohodnocení přímo úměrné Vaší produkci
Odborná školení a prodejní podporu
Práce v zajímavém, perspektivním prostředí
Dlouhodobá spolupráce
Řadu výhod a slev formou bonusových a věrnostních programů

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 18 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání